Anasayfa Hakkımızda Odalarımız İletişim
ÇAMLIK PANSİYON ANTALYA ' DAKİ EVİNİZ;

  1998 Yılından bugüne sizlere Türkiye nin incisi Antalya'nın Lara / Örnekköy bölgesinde hizmet vermekteyiz. Huzurlu , güvenli bir aile ortamında tatil yapıp yılın yorgunluğunu atmak için bir tatil yeri arıyorsanız pansiyonumuz sizin için biçilmiş kaftan. Lara plajının hemen üst bölgesinde ormanlık alanda bulunan pansiyonumuzda sizlere tek rahatsızlık verecek şey belkide yıllarca duyamadığınız kuş, köpek ve tavuk sesleri...

  Pansiyonumuz 6 oda 1 aparttan oluşmaktadır.Müşterek kullanıma açık mutfağımızda dilerseniz kendi yemeğinizi kendiniz yapabilirsiniz. Odalarımız 5 yıldızlı bir otel konforunda , sizlerin rahatı için elimizden gelen her türlü imkanı sunmaya çalıştık. Eğer yolunuz Antalya Lara'ya düşerse sizleri ağırlamaktan mutluluk duyarız.Kum güneş, deniz, orman, konfor huzur ve eğlence; Hepsi sizleri bekliyor.
Antalya
  Antalya, Türkiye’nin önemli turizm merkezlerinden biridir. Doğası, palmiyelerle sıralanmış bulvarları, geleneksel mimarisini korumuş merkezi Kaleiçi ve ile Türkiye'nin en önemli turizm merkezlerinden biridir.
Lara
  Türkiye'nin en büyük ve özel kum plajlarından birine sahip olan Lara bölgesi, ince kumlu plajı, sığ ve tertemiz denizi ve Yeşilin her tonunu görebileceğiniz çam ormanları ile tatil severlerin uğrak yeri olmaya devam ediyor.
Odalarımız
  1998 Yılından bugüne sizlere Türkiye nin incisi Antalya'nın Lara/Örnekköy bölgesinde hizmet vermekte olan çamlık pansiyon Lara Plajlarına, Çam ormanlarına, ve Alışveriş Merkezlerine yürüme mesafesindedir.
İsim :
Soyisim :
Telefon :
Oda Sayısı :
Kişi Sayısı :
Giriş Tarihi :
Çıkış Tarihi :
Not :
Lara Çamlık Pansiyon - Tel: 0 242 349 39 31 Gsm : 0 554 577 00 77 E-Posta : info@laracmalikpansiyon.com Adres: Güzeloba Mah. İnci Sok. No:60 ANTALYA
Powered by antalya web tasarım antalya seo antalya e-ticaret yazılımı Design & Software